Sākums Veikals Lauksaimniecībai Piena Separators Motor Sič 100R-09

Piena Separators Motor Sič 100R-09

Ir pieejams
150.00/ gab.
Visām bildēm ir informatīvs raksturs. Produktu un iepakojumu bildes var atšķirties no produkta reālā izskata.

Separators Motors Sich -100R-09 ir aprīkots ar uzticamu manuālo piedziņu svaiga piena atdalīšanai. Tas ļauj atdalīšanas procesā būt neatkarīgam no barošanas avota.

Manuālā piena separatora motora SICH STsMR-100R-09 tehniskie parametri:

Piena produktivitāte, l h 100

Cimbolu skaits , gab. 10-12

Piena tvertnes tilpums, l 12

Tauku saturs vājpienā,% 0,05

Krējuma un noskalojuma tilpuma attiecību regulēšanas diapazons 1: 4-1: 10

Svars 7,5 kg

Gabarītu izmēri, mm

– bļodas augstums 365

– ķermeņa augstums 520

Manuālais piena separators “Motor Sich 100R-09” ir ierīce, kas darbojas pēc centrifūgas principa. Piens tiek ielādēts īpašā traukā, trauks tiek izvilkts. Pienā esošais ūdens ir smagāks par tajos peldošajiem taukiem, tāpēc tas sakrājas bļodas ārpusei un tauki centrā. No turienes krēms tiek izvadīts caur īpašām caurulēm un iztukšots atsevišķā traukā. Pārstrādāto pienu (reverso) var izmantot kā vājpienu vai vājpiena biezpiena pagatavošanai. Tas ir labs diētisks produkts, kas vienmēr ir pieprasīts.

Manuālā piena separatora priekšrocības

Papildus manuālajiem piena separatoriem ir arī elektriski darbināmi separatori: tie ir nedaudz dārgāki, bet vieglāk darbināmi. Tomēr dažos gadījumos priekšroka jādod manuālam piena separatoram, nevis tā elektriskajam.
Pirmkārt, manuālais separators var darboties bez elektrības, kas var būt svarīgi mazos ciematos, kuriem ir problēmas ar elektroenerģijas piegādi.
Otrkārt, manuālais atdalītājs ir mehāniska ierīce, kas saplīst retāk un ir vieglāk salabojama nekā elektriska ierīce.

Ir vērts pieminēt arī lietošanas ērtumu. Var šķist, ka elektriskais separators ir labāks, jo tas neprasa muskuļu spēka pielietošanu, tas neapšaubāmi ir. Tomēr, strādājot ar to, joprojām ir nepieciešama pastāvīga personas līdzdalība. Spriediet pats: bļodas tilpums ir 12 litri, separatora jauda ir aptuveni 80 litri. Tāpēc stundas laikā pienu nepieciešams pievienot vismaz septiņas reizes, tas ir, ik pēc desmit minūtēm. Parasti vairāk nekā viens mājsaimniecības piena separators nevar iztikt bez operatora līdzdalības.