Sākums Veikals Lauksaimniecībai Inkubators “Nesuška 63” 77 olām. automātiska apgriešana, 220 / 12V, Digitālais, Termometrs

Inkubators “Nesuška 63” 77 olām. automātiska apgriešana, 220 / 12V, Digitālais, Termometrs

Nav pieejams
149.00 / gab.
Visām bildēm ir informatīvs raksturs. Produktu un iepakojumu bildes var atšķirties no produkta reālā izskata.

Inkubators Nesuška 77 olam ar automātisku rotāciju, digitālais termostats – aparāts mājputnu mākslīgai izšķilšanai no olām. To var izmantot mājās, personīgos meitas zemes gabalos un mazās putnu fermās. Inkubatora korpusā ir uzstādīts plastmasas ieliktnis.

Vistām, paipalām, zosīm un pīlēm.

Inkubatora īpašības un priekšrocības Nesuška 77 olam 220/12V.
Inkubācijas apstākļu uzturēšana. Optimāls izvietojums, sildplākšņu laukums un korpusa materiāla siltumu saglabājošās īpašības veicina vienmērīgu izšķilšanās apstākļu sadali un uzturēšanu.
Vienmērīga automātiska katras olas apgriešana. Pagriešanas mehānisms, kas ir aprīkots ar Dēšanas B 2 automātisko inkubatoru 77 olām, lēnām kustina restīti, kā rezultātā olas tiek kārtīgi apgrieztas katru stundu.
Ietilpīgs inkubators Nesuška  77 olām. Ar automātisku rotāciju, digitālais termostats, aprīkots ar metāla resti 77 standarta vistu olām.
Vienkāršs vadības process iebūvēts displejs temperatūrai, digitālais temperatūras regulators ar temperatūras sensoru, kas atrodas uz inkubatora vāka un uztur nepieciešamo temperatūru visā inkubācijas periodā (iestatītās temperatūras uzturēšanas precizitāte līdz 0,1 °).
Automātiska pāreja uz rezerves barošanas avotu. Automātiskais inkubators Dējējvistas Bi 2 77 olām var pieslēgt 12V akumulatoru. Kad akumulators ir pievienots, strāvas padeves pārtraukuma gadījumā tas automātiski pārslēdzas uz rezerves avotu un atpakaļ bez papildu temperatūras iestatījumiem.
Nepārtraukts inkubācijas process. Grozāmai ierīcei ir arī iespēja darboties ar akumulatora enerģiju, tāpēc pārslēgšanās gadījumā uz rezerves barošanas režīmu, flip funkcija turpinās darboties.
Materiāls, kas ir vislabāk piemērots inkubatoram. Korpuss izgatavots no kvalitatīva blīva putupolistirola, tādēļ inkubators Dēj 77 olas ar automātisku rotāciju, digitālais termostats ir ar labām siltumu noturošām īpašībām un ir viegli transportējams (sver aptuveni 3 kg).
Specifikācijas
Barošana, V -220
Darbojas ar baterijām, V – 12
Maksimālā jauda, ​​W -40
Darba temperatūra, ° C -33-43
Iestatītās temperatūras uzturēšanas precizitāte, ° C – 0,2
Iestatītā mitruma diapazons,% – 45-80
Mitruma uzturēšanas precizitāte,% – 3
Korpusa materiāls – Putupolistirols
Vadības bloks – digitāls
Digitālais displejs – Jā
Termostats – Digitālais
Mitruma regulators – Nr
Sildītāja vadība – digitālā spiedpoga
Rotācijas vadība – Digitālā spiedpoga
Signalizācija – Nē
Termometrs – digitāls
Higrometrs – Nr
Apkures indikators – Digitālais
Akumulatora indikators – Gaisma
Temperatūras apstākļi, ° C – No +17 līdz +30
Mitruma apstākļu diapazons,% – No 40 līdz 80
Rotācija – automātiska
Paplātes rotācijas biežums – ik pēc 2 stundām
Gaisa apmaiņa – Mākslīgā
Mitruma uzturēšana – ūdens iztvaikošana no paplātēm
Aprīkojums

Inkubatora komplektācija Nesuška: 1. Inkubators ar vāku, pilns komplekts 2. Reste vistu olām, uzmanību! Resti paipalu un zosu/titara olām jāiegādājas atsevišķi! 3. Produkta pase 4. Lietošanas instrukcija 5. Padomu grāmata olu inkubēšanai

Veids
Olu inkubators
Skudru fermas / inkubatora barošana
No 220V tīkla un akumulatora
Putnu sugas
Zoss, tītars, vista, paipala, pīle
Vistas olu ietilpība, gab
77