Sākums Veikals Konservēšanai Autoklāvs Wein 23L. Tvaika un ūdens

Autoklāvs Wein 23L. Tvaika un ūdens

Nav pieejams
450.00 / gab.
Visām bildēm ir informatīvs raksturs. Produktu un iepakojumu bildes var atšķirties no produkta reālā izskata.

Garšīgi un veselīgi mājās gatavoti konservi ar Veina tvaika autoklāvu ir kļuvuši lētāki! Tikai 1,5 stundu laikā ierīce sagatavos dabīgu gaļu, zivis, sēņu konservus, lecho, kaviāru un pat ievārījumu! Ilga stāvēšana pie plīts ir pagātne! Autoklāvs veiks visu ikdienas darbu jūsu vietā.

Veinas tvaika autoklāva galvenās priekšrocības

1. Ātra sagatavju ievietošana

Vāks ir piestiprināts pie 1 pastiprinātas skavas. Pateicoties tam, sagatavju uzlikšana aizņems ne vairāk kā 2 minūtes: atveriet vāku, ielādējiet sagataves, aizveriet vāku.

Pateicoties augstas kvalitātes silikona blīvei un slēdzenei, kas droši nostiprina skavu, vārsts neļauj gaisam iziet pat pie maksimālās slodzes.

2. Vāki neatdalīsies

Ierīces konstrukcijā ir iebūvēts pretvārsts. Tas atdzesējot izlīdzina spiedienu kannās un autoklāva iekšpusē. Izmantojot šo sistēmu, sagataves ir droši aizsargātas!

3. Jūrnieks – agrāk

Kārbu blīvēšanai izmantojiet skrūvējamus vāciņus – tie ir daudz ērtāki un uzticamāki nekā skārda vāciņi. Pie viņiem šuvējs vairs nav vajadzīgs!

Uzmanību! Bundžas var sarullēt arī ar skārda vākiem, bet tikai izmantojot īpašas skavas. Bez tiem ir liels risks, ka sterilizācijas laikā vāki no kārbām aizlidos.

4. Dizaina detalizēts pētījums

Pateicoties tam, ierīce savā segmentā ieņem vadošo pozīciju:

AISI 430 ir augstas stiprības nerūsējošā tērauda klase, no kuras tiek izgatavots Veina autoklāvs. Tas nerūsē un saglabā izskatu daudzus gadus pat augsta mitruma apstākļos.
Silikona blīvējums cieši noslēdz vāku. Tas ir bez smaržas, ķīmiski neitrāls un var izturēt līdz 200 ° C.
Rokturu bakelīta pārklājums ļauj droši pārvadāt karstu autoklāvu, jo šis materiāls nesasilst. Turklāt tas ir ļoti izturīgs: tas netiks saplaisājis un nesadrumstalots pat ar spēcīgiem sitieniem.

5. Ātra un droša gaisa izlaišana

Apkures laikā autoklāvā ir gaiss, kas jāizvada. Bet pateicoties īpašai šļūtenei ar tvaika slazdu galā, to var ātri un droši nopūtēt ar vienu krāna pagriezienu.

6. Plīts vairs nav vajadzīga

Autoklāvu var aprīkot ar vadības bloku vai sildelementu ar nerūsējošā tērauda sildelementu. To izdarīt ir ļoti vienkārši: korpusā jau ir īpaša caurums, kurā tas tiek fiksēts ar ērtu klipsi. Tagad jūs neesat piesiets pie plīts – pagatavojiet iecienītākos konservus visur, kur ir elektrība.

Autoklāvs Veins ir aparāts, kas darbojas divos režīmos: tvaika un šķidruma. Kuru izvēlēties? Šeit ir daži fakti, kas palīdzēs jums izlemt:

Lai strādātu tvaika režīmā, nepieciešami 2,5 litri ūdens, šķidruma režīmā – apmēram 10 reizes vairāk.
Gatavošanas laiks tvaika režīmā ir 3,5 reizes mazāks nekā šķidruma režīmā.
Tvaika darbībai ir nepieciešams apmēram 5 reizes mazāk elektrības vai gāzes, jo mazāks darbības laiks.

Kā redzat, tvaika režīms gandrīz visos galvenajos punktos ir pārāks par šķidro. Tomēr izvēle vienmēr ir jūsu izvēle – jūs varat gatavot konservus klasiskajā ūdens režīmā, ja tas jums ir ērtāk. Ierīce abos režīmos gatavo vienlīdz labi.

Autoklāvu nez kāpēc sauc par mājas konservu cehu – tā ietilpība ir patiešām iespaidīga:

0,5 l – 15 gab
1 l – 6 gab
3 l – 1 gabals

Modernizācija par mēness spīdumu joprojām

Veinas autoklāvā ir universāls 2 collu vārsts, pateicoties kuru to var viegli pārveidot par pilnvērtīgu mēness spīdumu. Vienkārši piestipriniet Wein kolonnu pie skavas un pagatavojiet garšīgus dzērienus līdz 96,6 °!

Raksturlielumi
Kopējie izmēri HxW – 585×369 mm
Tvertnes diametrs – 250 mm
Autoklāva tilpums – 23 l
Darba temperatūra – 120 ° С.
Sienas biezums – 1,5 mm
Tērauda kategorija – nerūsējošais tērauds AISI 430

Aprīkojums
Skavas vāks
Manometrs
Termometrs
Gaisa ventilācijas vārsts
Pārspiediena vārsts
Spiediena samazināšanas vārsta šļūtene
Viltus dibens ar statīviem
Atvere sildelementam
Savienotājs mēness spīdēšanai joprojām
Instrukcijas
Drenāžas krāns

dāvanas:

skrūvējami vāciņi;
atslēga autoklāva vāka nostiprināšanai;