Sākums Veikals Konservēšanai Autoklāvs Bulat 25L. Ar sildelementu un vāku turētājiem. Ūdens un tvaika režīmi.

Autoklāvs Bulat 25L. Ar sildelementu un vāku turētājiem. Ūdens un tvaika režīmi.

Nav pieejams
450.00 / gab.
Visām bildēm ir informatīvs raksturs. Produktu un iepakojumu bildes var atšķirties no produkta reālā izskata.

Autoklāvs Bulat 25 litri ir paredzēts produktu konservēšanai stiklā un kannās, uzturot augstu temperatūru un augstu spiedienu. Ar šo sterilizācijas metodi var pagatavot dažādus izstrādājumus, piemēram, gaļu, zivis, dārzeņus u.c.

Autoklāva ietilpība ir

21  500 ml burka ,

14 burkas pa 650 ml,

8 burkas pa 800 ml un 1000 ml.

Autoklāvs Bulat 25 litri ir izgatavots no izturīga un uzticama, nerūsējošā medicīniskā tērauda, ​​kura biezums ir 1 mm, bet apakšas biezums ir 2 mm.

Pateicoties manometram un termometram, jums ir pilnīga kontrole pār autoklāva darbību. Autoklāva Bulat vāks ir droši nostiprināts ar pastiprinātām profesionālām cilpskrūvēm!

Autoklāvu var izmantot uz visa veida plītīm: gāzes, elektriskās, stikla keramikas, indukcijas.

25 litru autoklāvs Bulat no nerūsējošā tērauda ir aprīkots ar celtni karstā ūdens novadīšanai.

Bulat autoklāvā 25 litri var saglabāt ne tikai tradicionālo metodi, bet arī “tvaicētu”. Šajā gadījumā autoklāvā ielej tikai 1-3 litrus ūdens. Tvaika režīmā izmantojiet tikai burkas ar noņemamiem vākiem. Pagriežamie elementi spēj mazināt lieko spiedienu un, atdzesējot, cieši pieguļ kārbai. Konteiners būs hermētisks.

Autoklāvu var izmantot arī mājas brūvēšanai, pateicoties 1,5 collu skavas.

Autoklāva augstums – 51,8 cm.
Aprīkojums
Autoklāvs + vāks – 1 gab; Tērauda skrūves – 21 gab; Spiediena samazināšanas vārsts – 1 gab; Viltus dibens – 1 gab.; Drenāžas vārsts – 1 gab.; Aizsargspraudītes – 7gab; Pretvārsts – 1 gab; Silikona blīve zem vāka – 1 gab; Mehāniskais termometrs un manometrs;  lietošanas instrukcija un recepšu grāmata krievu valodā.