Sākums Veikals Konservēšanai Autoklāvs Belarusskij 24L

Autoklāvs Belarusskij 24L

Nav pieejams
139.00 / gab.
Visām bildēm ir informatīvs raksturs. Produktu un iepakojumu bildes var atšķirties no produkta reālā izskata.

Burkas neuzbriest un neplīst

Autoklāvs pasargā redeļu kastes no uzsprāgšanas. Drošības vārsts atbrīvo no liekā spiediena, kad autoklāvs tiek parkarsēts. Tādējādi konservēm nepieciešamo spiediena līmeni regulē pats autoklāvs. Šī gatavošanas procesa vadība nodrošina optimālus apstākļus konsrevu sterilizēšanai, kā arī saglabā burkasas neskartas un drošas.

Autoklāvs Belarus Lux ievērojami samazinās mājās konservu gatavošanas laiku, kas ļaus ietaupīt jūsu laiku un samazināt gāzes un elektrības izmaksas.

Ievietojiet pat 3 litru burkas.

Atšķirībā no vecā modeļa, jaunā autoklāva kakls ir palielināts par 3 cm līdz 15,5 cm, kas ļauj sterilizēt 3 litru burkas. Daudzas konserves ir ērtāk uzglabāt trīs litru burkās.

Gatavojiet uz jebkuras plīts

Daudziem no šiem autoklāviem nav plakana dibena, kas neļauj tos izmantot indukcijas un stikla keramikas plītīs. Autoklāvs Belarus Lux ir aprīkots ar plakanu pastiprinātu dibenu un to var sterilizēt uz jebkuras plāksnes.

Šis vārsts parasti tiek uzstādīts uz dārgākiem nerūsējošā tērauda autoklāviem.

Precīza un neatkarīga parametru vadība

Pieredze rāda, ka ar spiediena mērītāju vien nepietiek. Sterilizācijas laikā ir jāzina arī temperatūra trauka iekšpusē. Gaļas un skvoša kaviāra autoklāvēšana jāveic dažādās temperatūrās. Belarus Lux ir aprīkots ar neatkarīgu manometru un bimetāla termometru. Jūs vienmēr varat precīzi ievērot savu iecienīto recepti.

Iepriekšējs spiediens

Uz autoklāva vāka ir uzstādīts sprauslas vārsts.
Izmantojot parasto pumpi, iekšējo spiedienu var iestatīt iepriekš.

Pirmkārt, tas novērš loksnes saplīšanu. Otrkārt, augsta spiediena dēļ augļi un dārzeņi izdala sulu, un produkti tiek pagatavoti pašu sulā, saglabājot barības vielas.