Sākums Veikals Lauksaimniecībai Inkubators “Nesuška 64” 104 olām. automātiska apgriešana, 220 / 12V, Digitālais, Termo, Higrometrs

Inkubators “Nesuška 64” 104 olām. automātiska apgriešana, 220 / 12V, Digitālais, Termo, Higrometrs

Nav pieejams
179.00 / gab.
Visām bildēm ir informatīvs raksturs. Produktu un iepakojumu bildes var atšķirties no produkta reālā izskata.

Inkubators Nesuška 104 olam ar automātisku rotāciju, digitālais termostats – aparāts mājputnu mākslīgai izšķilšanai no olām. To var izmantot mājās, un mazās putnu fermās. Inkubatora korpusā ir uzstādīts plastmasas ieliktnis.

Vistām, paipalām, zosīm un pīlēm.

Inkubatora īpašības un priekšrocības 104 olu dēšana 220 / 12V.

Inkubācijas apstākļu uzturēšana. Optimāls izvietojums, sildplākšņu laukums un korpusa materiāla siltumu saglabājošās īpašības veicina vienmērīgu izšķilšanās apstākļu sadali un uzturēšanu.
Vienmērīga automātiska katras olas apgriešana. Pagriešanas mehānisms, kas aprīkots ar automātisko inkubatoru dēšanai Bi 2 104 olām, lēnām kustina restīti, kā dēļ olas ik stundu tiek glīti apgrieztas.
inkubators Nesuška 104 olam ar automātisku apgriešanu, digitālais termostats aprīkots ar metāla resti: 104 standarta vistu olām.
Vienkāršs vadības process: iebūvēts temperatūras displejs, digitālais temperatūras regulators ar temperatūras sensoru, kas atrodas uz inkubatora vāka un uztur nepieciešamo temperatūru visā inkubācijas periodā (iestatītās temperatūras uzturēšanas precizitāte līdz 0,1°).
Automātiska pāreja uz rezerves barošanas avotu. Automātiskais inkubators Nesuška 104 olām var pieslēgt 12V akumulatoru. Kad akumulators ir pievienots, strāvas padeves pārtraukuma gadījumā tas automātiski pārslēdzas uz rezerves avotu un atpakaļ bez papildu temperatūras iestatījumiem.
Nepārtraukts inkubācijas process. Grozāmai ierīcei ir arī iespēja darboties ar akumulatora enerģiju, tāpēc pārslēgšanās gadījumā uz rezerves barošanas režīmu, flip funkcija turpinās darboties.
Materiāls, kas ir vislabāk piemērots inkubatoram. Korpuss ir izgatavots no kvalitatīva blīva putupolistirola, tāpēc inkubators Dēj 104 olas ar automātisku rotāciju, digitālajam termostatam ir labas siltuma aiztures īpašības un tas ir viegli transportējams (sver aptuveni 3,5 kg).

Specifikācijas:

Barošana, V -220
Darbojas ar baterijām, V – 12
Maksimālā jauda, ​​W -40
Darba temperatūra, ° C -33-43
Iestatītās temperatūras uzturēšanas precizitāte, ° C – 0,2
Iestatītā mitruma diapazons,% – 45-80
Mitruma uzturēšanas precizitāte,% – 3
Korpusa materiāls – Putupolistirols
Vadības bloks – digitāls
Digitālais displejs – Jā
Termostats – Digitālais
Mitruma regulators – Nē
Sildītāja vadība – digitālā spiedpoga
Rotācijas vadība – Digitālā spiedpoga
Signalizācija – Nē
Termometrs – digitāls
Higrometrs – Nav
Apkures indikators – Digitālais
Akumulatora indikators – Gaisma
Temperatūras apstākļi, ° C – No +17 līdz +30
Mitruma apstākļu diapazons,% – No 40 līdz 80
Rotācija – automātiska
Paplātes rotācijas biežums – ik pēc 2 stundām
Gaisa apmaiņa – Mākslīgā
Mitruma uzturēšana – ūdens iztvaikošana no paplātēm